מקרקעין/התחדשות עירונית

עסקאות נדל"ן

עסקאות נדל"ן הם עסקאות עם מהלך משמעותי ורגיש בכל המובנים עבור הרוכש הפרטי או הרוכש העסקי, גם המגורים בבניין משותף מהווים אתגר לא קטן בכל הקשור למארג חיים משותפים מצב המזמן לא אחת מתחים וסכסוכים הנובעים מהשפעות השימוש וניצול של הרכוש המשותף או חוויות שיפוץ נכס לא נעימות ועוד סוגיות רבות אחרות. כל אלה מחייבים ליווי משפטי ומקצועי בתחום. הרקע המקצועי שצבר עורך דין אליהו מזרחי בתחום התמחותו בתכנון ובניה בלשכה המשפטית של עריית ירושלים , מקנה לא יתרון בהכרות עם מערכות התכנון והבניה ברשויות אלה המהווה ייתרון בטיפול בסוגיות משפטיות שבתחום הנדל"ן.

משרדנו מתמחה גם בליווי לקוחות בתחום ההפקעות, בהם נכסיהם מופקעים על ידי רשויות מקומיות ו/או המדינה, תוך השאת פיצויים וניהול מו"מ מלא מול הרשויות הממשלתיות

משרד עורכי דין קורן הוא משרד בוטיק המלווה את הלקוח באופן אישי ויסודי על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח. למשרדנו ניסיון והכרה טובה בתחום זה.

התחדשות עירונית

צוות ההתחדשות העירונית במשרדנו מלווה חברות יזמיות מהגדולות והמוכרות בענף, בעלי דירות ונציגויות בתים משותפים, בכל שלבי העסקה, לרבות משא ומתן לכריתת הסכם, התקשרות עם יועצים, הסכמי ליווי בנקאי והתנהלות מול רשות המיסים ורשויות התכנון. צוות המשרד מנוסה בשלל סוגי עסקאות ההתחדשות העירונית, לרבות עסקאות מכר, עסקאות קומבינציה, עסקאות רכישה, תמ"א, פינוי בינוי ועוד.
עיקר הפעילות שלנו בהתחדשות עירונית:

ליווי יזמים ובעלי דירות בפרויקטים רחבי היקף (מאות בעלי דירות קיימים ודירות חדשות) של פינוי-בינוי ובינוי-פינוי. הליכים כנגד דיירים סרבנים מול המפקח על הבתים המשותפים ומול בתי הדין השונים. פרויקטים להתחדשות עירונית, לרבות מול גורמים מממנים (בנקים, חברות ביטוח וקרנות הון), רשויות התכנון, רשות המיסים ויועצים שונים.

• ליווי יזמים ובעלי דירות בעסקאות תמ"א 38 בפורמט של הריסת הבניין הקיים ובניית בניין חדש תחתיו.

• ליווי יזמים ובעלי דירות בעסקאות תמ"א 38 בפורמט של חיזוק הבניין הקיים (ללא הריסתו) ותוספת קומות חדשות על גג הבניין הקיים.

cropped-לוגו-1-1.png

דברו איתנו

ליצירת קשר

טלפונים

מייל

שעות פעילות

ראשון-חמישי: 08:00-17:00

ימי שישי וערבי חג- 08:00-12:00